Початок Квесту


Прочитавши оповідання, дайте відповіді на запитання

Будинок, який побудував М.


Будинок, у якому живе дядюшка Одор, побудований по проекту найбільшого архітектора всіх часів і народів М., що жив в XIX столітті. Властиво, це не будинок, а великий семиповерховий палац, у якому проживають друзі, колеги й просто знайомі.
 Не можна сказати, що у всіх мешканців добрий, рівний і покладливий характер. Хтось із кимсь дружить, а інший прагне уникнути цієї дружби; деяких водою не розіллєш, а інших ніколи разом не побачиш. Проте, усі прекрасно вживаються в цьому чудовому будинку.
На першому поверсі – великий хол і всього три житлові кімнати. В одній з них живе сер Лий, а дві інші займає дядечко Оден.

Усього по вісім квартир на другому й третьому поверхах, тому їх, разом з першим, називають малими поверхами. На верхніх, більших поверхах кімнат набагато більше. На четвертому й п'ятому – по вісімнадцять, на шостому – тридцять дві.
Сьомий поверх ще не добудований, але по проекту там теж планується тридцять дві квартири.

Так що очікуються  радісні й цікаві новосілля. Адже кожний мешканець цього будинку – яскрава індивідуальність. Правда, члени двох родин із першого погляду дивно схожі, є навіть близнюки, однак слід придивитися уважніше, і стане видно, які вони різні.

Потрібно сказати про особливості цього будинку. По-перше, переходи від одного поверху до іншого влаштовані у вигляді спирали. Щоб піднятися на верхні поверхи, треба пройти по сходах, а потім по довгому коридору наступного поверху. З кожного такого коридору окремі двері ведуть у кімнати мешканців.

Глибоко продумане в будинку розташування квартир по поверхах, і розподілені вони (квартири) з урахуванням родинних зв'язків між мешканцями. Родичі по прямій і бічний лініях можуть ходити один до одного в гості, минаючи коридори на поверхах, тому що кімнати по всій висоті будинку перебувають строго одна над іншою, а між ними є перехідні драбинки.

Тільки дві найбільші родини живуть разом. Враховуючи сімейні традиції, для них зробили виключення й виділили цим родинам окремі флігелі, одній – на шостому, інші – на сьомому поверсі.

Тут потрібно ще раз звернути увагу на прозорливість архітектора. Адже на першому етапі планування палацу зробили всього шістдесят три заявки на місце проживання в ньому. Однак архітектор М. урахував можливі демографічні зміни й заклав додатково в проекті близько тридцяти квартир розраховуючи на перспективу. І він не помилився: зараз у цьому будинку прописано більш ста мешканців.


Запитання шукаємо за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1v3heS_k0qtIpdlcXgwh7wMBqxqFyBkbikqCUsdFf1gE/viewform

 

Немає коментарів:

Дописати коментар